Langs de Atlantische kust door de Charente-Maritime
Vandaag gaat de reis verder naar de Charente-Maritime, de streek ten noorden van de Gironde.
Het weer in Bretagne was vandaag winderig en bewolkt. Bretons weer dus eigenlijk. Omdat er vandaag een behoorlijke rit voor de boeg stond vond ik dat niet zo vervelend. Na de kennismaking met de Engelsen rijden . . .
Dit is een Premiumartikel
Om de Premiumverhalen, -blogs, podcasts en roadtrips te volgen moet je ingelogd Premiumlid zijn. Dat kan al vanaf maar € 3,33 per maand.
Op Frankrijk Binnendoor zijn niet alle artikelen en e-books gratis. Goede content en reisverhalen maken kost nu eenmaal tijd en geld en een mooi reisboek over Frankrijk is ook niet gratis. Maar, met Frankrijk Binnendoor krijg je heel veel extra's en als je nu Premiumlid wordt kun je meteen alle e-books gratis downloaden en heb je onbeperkt toegang tot alle Premium artikelen, reisverhalen en roadtrips. Nu met 30 dagen uitproberen en 100% niet goed geld terug garantie.
Na aanmelding kun je meteen dit artikel lezen en heb je onbeperkt toegang tot alle andere Premiumverhalen en e-books
Ben je al lid? Log dan hieronder in.