Wat zijn de beste verkochte reisboeken over Frankrijk? In 2023 waren dit de 15 best verkochte reisgidsen over Frankrijk in de Nederlandse boekhandel en via online boekwinkels.
Zoekresultaten voor: lot
Tip » Domaine de Lanzac, luxe vakantiepark bij de Dordogne van FranceComfort
Domaine de Lanzac is een kleinschalig en luxe vakantiepark op de grens van de Dordogne en Lot bij Souillac. Ook huizen met privé zwembad. Bekende plaatsen zoals Sarlat, Domme, Beynac, Rocamadour zijn vlakbij. Het luxe vakantiepark heeft een hoge Zoover score.
Een verrassing van Frankrijk Binnendoor?
Misschien heb je het al eens voorbij zien komen dat ik momenteel druk bezig ben met deel vier van de Frankrijk Binnendoor Regiogidsen: Zuidoost-Frankrijk. Als je het leuk vind om een kijkje achter de schermen te krijgen hoe ik een boek maak moet je absoluut dit artikel lezen.
Podcast: Download (5.8MB)
Wat zijn de verborgen parels van Frankrijk?
Frankrijk is een vakantieland dat heel veelzijdig en heeft voor iedere vakantieganger wel iets te bieden. De uitgestrekte en afwisselende natuur maken het mogelijk om Frankrijk bij elk bezoek weer anders te beleven. Kies je voor de de bergen van de Alpen, Pyreneeën of het Centraal Massief? Worden het de uitgestrekte wijngaarden of de riviervalleien met kastelen een mooie fietsroutes. Kies liever voor een vakantie met zon, zee en strand? Of zoek je graag het rustige platteland met slaperige dorpjes op? In dit artikel kom je meer te weten over de verborgen parels van Frankrijk
Mooiste markten in Frankrijk
Regelmatig krijg ik de vraag waar de mooiste markten van Frankrijk zijn te vinden. Ik heb er in de loop der jaren veel gezien en laat je in dit blog met bijbehorende podcast kennismaken met mijn favoriete én de 25 mooiste markten van Frankrijk maar… dat is nog niet alles want weet jij hoe vaak je een vriendschapskus moet geven in welk deel van Frankrijk?
Podcast: Download (12.0MB)
Noord-Frankrijk met de Opaalkust op haar mooist
Nord & Pas-de-Calais: een mix van gezellige badplaatsen, havens, mooie stranden, nijverheid, historie en natuur en mooie steden! Kortom meer dan de moeite waard om dit stukje Noord-Frankrijk te bezoeken voor een korte of langere vakantie. In deze podcast hoor je er meer over! De fraaie D940Nord & Pas-de-Calais, een stukje Vlaanderen in FrankrijkGrenzend aan […]
Podcast: Download (19.2MB)
Het leven op het Franse platteland lijkt romantischer dan het is
Ik ben begin december jarig en kreeg de laatste keer een leuk cadeau. Ik mocht met Marian vijf dagen naar een gîte op het Franse platteland in het departement Oise. Toe wij er aankwamen, niet zonder problemen, stond de volgende verrassing klaar. Het was een gîte voor tien personen. Wel wat groot voor ons tweetjes….
Wat is er nou zo bijzonder of lekker aan Beaujolais Primeur?
Beaujolais primeur. elk jaar weer een hype op de derde donderdag van november of gewoon lekker. Maar hoe zit het nu eigenlijk? WIe bedacht het fenomeen en hoe wordt deze wijn gemaakt? Waar komt beaujolais primeur vandaan en drinkt Ruud het ook?
Ik was in het departement Saône-et-Loire in het zuiden van de Bourgogne om foto’s te maken voor de Regiogids Bourgogne. Het is echt een fantastische streek voor een vakantie en doorspekt van historie. Ik laat je graag kennismaken met een paar verrassend leuke, maar minder bekende kastelen in deze streek.
Podcast: Download (26.2MB)
Als je met vakantie naar Frankrijk gaat is voor veel mensen de taal een eerste barrière. Zelfs een ervaren Frankrijkganger, zoals ik, gaat nog wel eens in de fout. Maak dus niet de fouten die ik maakte 🙂
Wat maakt wijndorp Chablis zo leuk? De wijn? Of de wijnstreek?
Wijndorp Chablis in de Bourgogne staat bekend om de wijn van de chardonnay druif. Het is ook een topbestemming om een paar dagen te genieten want er valt meer te beleven. Waar moet je zijn, wat moet je zien en vooral wanneer. Met deze tips haal je alles uit je (wijn)bezoek aan Chablis in het noorden van de Bourgogne
Podcast: Download (23.7MB)
Bourgogne, Frankrijk Binnendoor Regiogids 3
winactie | handige inpaklijst | Gratis e-book | Wie is Ruud? | Contact Home LEDEN LID WORDEN TIPS & BLOGS Alle tips en blogs Parijs REISTIPS EBOOKS PODCASTS BOEKEN Frankrijk Binnendoor Regiogidsen Zuidwest-Frankrijk (1) Noordoost-Frankrijk (2) Bourgogne (3) Zuidoost-Frankrijk (4) Ontdek het andere Frankrijk Frankrijk Binnendoor LOIRE Gesigneerde boeken TIP! zoeken Regiogids BourgogneYonne, Côte-d’Or, Saône-et-Loire bestel het boek […]
Podcast: Download (6.1MB)