Dit is dag 4 van de rondreis 26 dagen Frankrijk Binnendoor. Om meer van deze streek te leren kennen besloot ik om er eens een dag met de auto op uit te trekken. Mijn oog viel op de andere kant van de Loire. Dus besloot ik tot een flinke dagtocht met een paar mooie pareltjes zoals Beaugency, Vendôme en Trôo . . .
Dit is een Premiumartikel
Om de Premiumverhalen, -blogs, podcasts en roadtrips te volgen moet je ingelogd Premiumlid zijn. Dat kan al vanaf maar € 3,33 per maand.
Op Frankrijk Binnendoor zijn niet alle artikelen en e-books gratis. Goede content en reisverhalen maken kost nu eenmaal tijd en geld en een mooi reisboek over Frankrijk is ook niet gratis. Maar, met Frankrijk Binnendoor krijg je heel veel extra's en als je nu Premiumlid wordt kun je meteen alle e-books gratis downloaden en heb je onbeperkt toegang tot alle Premium artikelen, reisverhalen en roadtrips. Nu met 30 dagen uitproberen en 100% niet goed geld terug garantie.
Na aanmelding kun je meteen dit artikel lezen en heb je onbeperkt toegang tot alle andere Premiumverhalen en e-books
Ben je al lid? Log dan hieronder in.